Červenec 2011

Máš otázku?

26. července 2011 v 20:08 | Denise Brooks |  O mně...
Už podle rubriky jste mohli zjistit, že se článek bude týkat mně samotné...Chvíli jsem uvažovala, jestli ten článek mám vůbec zveřejnit, protože se mi to zdálo jako blbost, ale nakonec ho tady máte :)..
Zde se můžete v komentářích ptát mě na věci, které třeba ještě nevíte a zajímají Vás ;)..Neberu vulgarismus ani jiné trapné komentáře, které hned bez milosti mažu...


Dům na rozcestí

23. července 2011 v 11:20 | Denise Brooks |  Na přání
Zdravím ;), tak jsem napsala první povídku-jednorázovku na přání. Doufám, že se bude líbit hlavně Lulu, která si o povídku napsala ;)..Předem chci říct, že hororovou povídku jsem ještě nikdy nepsala, jen jsem je četla, takže jsme to udělala s dobrým koncem. Možná to na vašich rtech vykouzlí i úsměv, ale do Vás už nevlezu :D...Přístupnost je neomezená, jen jsem tam použila jedno sprosté slovo, tak se nezlobte a doufám, že to Lulu nevadí ;)..Je docela dlouhá, takže snad to někdo bude číst ;)..

Povídka upravena a zkrácena 12.10.2012.

~¤~

Rozcestník - Jednorázové povídky

16. července 2011 v 21:45


~


~


Klikačky

16. července 2011 v 13:14 | Denise Brooks
Vícedílné

15. července 2011 v 19:12 | Denise Brooks
aneb jednorázovky s částmi...

~

*Secret wishes*

*Neboť i tajná přání mohou být vyplněna.

Žánr: romantika
Hlavní postavy: SS/HG
Přístupnost: pro všechny


Přečíst


Rozcestník - Kapitolové povídky

14. července 2011 v 22:51 | Denise Brooks~


Na přání

14. července 2011 v 22:01 | Denise Brooks
Znovu otevřeno!

Zdravím! Tak, jelikož už nevím jaké povídky a s jakou tématikou mám psát, založila jsem tuto rubriku. Nevím, jak se mi bude dařit. Budu brát jakékoli povídky...píší se mi dobře ze světa Harryho Pottera, ale takové nebaví všechny...Můžu napsat i povídku s Vámi..s Vašim jménem, ale to už obnáší popis postavy ;)...Tady máte přihlášku a pište do komentářů ;)

1)Z jakého prostředí povídka má být?
2)Hlavní postavy/pokud není filmová postava, pište i popis, vlastnosti, vzhled, věk..
3)Vedlejší postavy
4)Žánr(romantika, drama,...)
5)Krátký děj povídky...Jak by to mělo vypadat, o čem to je atd...
6)Váš e-mail/popř. se ozvu, pokud budu mít nějaké nesrovnalosti, Vaše webové stránky

A to je vše...Já se pokusím Vám vyhovět..pokud by byly nějaké nesrovnalosti nebo jste si chtěli zachovat zatím soukromí povídky, pište na e-mail Deniss-autorka@seznam.cz ...
PS: Povídky budu psát jednorázové, v případě HP jsem ochotna na krátkou kapitolovku ;).

Kapitolové - OT

14. července 2011 v 21:52 | Denise Brooks

*Služka z rodu Bidwicků*

*Mladá Helen se ocitne na hradě, považována za čarodějnici. Trest ji mine, ale musí zde působit jako služka. Jednou však na hrad přijede známá královna Rosemarie a Helenin život se změní... Proč? Více v povídce ;).

Žánr: romantika, drama (historický)
Hlavní postavy: Helen, Agatha, král Frederick, šlechtic Michael a další...
Přístupnost: 12+

Přečíst


Kapitolové - FF

14. července 2011 v 21:02 | Denise Brooks

*Blíž než kdy dřív*

*Smrtijedi přicházejí k čím dál tím větší moci. Snad je to tím, že Brumbál, jediný koho se kdy lord Voldemort bál, je mrtev. Vyhlížejí si nevinné kouzelníky z mudlovských rodin a pak prostě jednoho letního večera na jedné z největších kouzelnických slavností zaútočí. Hermiona Grangerová nepochybně patří k těm nejnebezpečnějším, ale dřív než jí pokusí zabít, ukáže se náhlá odvaha jednoho smrtijedského kluka Draca Malfoye. Ukryje jí tedy v jedné tajné chatce uprostřed neznámého lesa. Ovšem riskuje tak, že jí odhalí jeho otec a co by se dělo pak? Mezitím se však mezi dvěma lidmi, kteří se až doposud nenáviděli, jejich vztah prohlubuje. Může snad za to tohle kruté období, v němž se schyluje k bitvě dobra a zla? Říká se, že v takových dobách jsou si lidé blíž, než kdy dřív.

Žánr: drama, akční, romantika
Hlavní postavy: Hermiona G./Draco Malfoy
Přístupnost: pro všechny
Krátké kapitoly


Přečíst

______________________________________________________________

*Učitelčina dcera*

*Léto ještě úplně neskončilo a Gabrielle musí o pár dní dříve do Bradavic. Jako dívka nastupujíc do 7. ročníku se tam docela těší, ale o 8 dnů dříve a bez kamarádů? To nezní jako lákavá nabídka.
Její matka Evelyn se totiž stává novou profesorkou dějin čar a kouzel a nechce svou dceru nechávat doma samotnou - vždyť, jak dříve sama Gabrielle tvrdila, jsou Bradavice její druhý domov.
Gabriella se tak stává poskokem jak své matky učitelky, tak i ostatních profesorů, pomáhá jim s přípravou do nového školního roku, ale poznává i dosud studenty neobjevená tajemství staré školy. Není všechno tak růžové, jak se zdá. Díky své zvědavosti se dostává do křížku i obávaným profesorem lektvarů - Severusem Snapem.

Žánr: Romantika (drama)
Hlavní postavy: Severus Snape, Gabrielle Wrightová (vl. postava)
Přístupnost: 12+

Přečíst

______________________________________________________________

*Za lásku myslí srdce*

*Co dokáže jeden večer ve společnosti Belatrix Lestrangeové? Řekněme, že si Bella Severuse tak trochu omotá kolem prstu a pak jednoduše do jejího domu vtrhne lord Voldemort a..? Více určitě najdete v již dokončené povídce, nebudu prozrazovat.
Žánr: romantika, trochu humoru, tragédie
Hlavní postavy: Severus Snape, Belatrix Lestrangeová
Vedejší postavy: lord Voldemort, Nagini
Přístupnost: 12+

Přečíst

______________________________________________________________

* "Jsi můj viteál." *

*Lord Voldemort už konečně ví, kde uložit svůj poslední viteál. Na svou cestu do Severního Irska s sebou vezme svou nejvěrnější, Belatrix Lestrangeovou. Jak proběhne celý jejich "výlet"?
Žánr: romantika, drama
Hlavní postavy: Belatrix Lestrangeová, Pán zla
Vedlejší postavy: Rodolphus Lestrange, Severus Snape a další...
Přístupnost: od 12 let

Přečíst

______________________________________________________________

*Mé srdce tluče hned vedle tvého"

*Ředitelem kouzelnické školy je Severus Snape a mnoho Smrtijedů je v postu učitele. Studenti se bojí, ale možnost úniku není možná. Mezi nimi je i Hermiona Grangerová. Její dva nejlepší kamarádi jsou daleko od ní, věnují se hledání zbývajících viteálů a ji nestačili vzít s sebou. Zem ovládl strach z velké moci lorda Voldemorta. Najde se ještě v nějakém místečku štěstí? Ano, ale nejspíše tam, kde by to snad nikdo nečekal, ani jeho majitelé ne.

Žánr: romantika, drama
Hlavní postavy: Hermiona Grangerová, Severus Snape
Vedlejší postavy: Lenka L., Neville L., Carrowovi a další...
Přístupnost: 12+

Přečíst