Únor 2012

Láska a přátelství

19. února 2012 v 14:26 | Denise Brooks |  Na přání
Ahojda lidi xD,

ne, nemám tak dobrou náladu, jak se vám možná na první pohled zdálo. Dneškem mi definitivně končí prázdniny :( a zítra zase do školy. Ale nemůžu říct, že se vůbec netěším, určitě bude zase sranda, ale stejně... všude dobře, doma nejlépe xD. Včera jsem u filmu "Ro(c)k podvraťáků" začala psát komedii FF na HP. Už to nejspíše nestihnu do doby, kdy skončí téma týdne "Co by se stalo, kdyby..." na nějaký čas zavřeli Bradavice a všichni by museli do mudlovských škol. Čekejte Voldyho, Bellu, Severuse a spol. v mladším provedení ;D.
Tak a teď už povídka na přání pro Laurinku :). Příjemné počtení a nezapomeňte komentáře! ;D

Hlavní postavy: Severus S., Lilly Potter, Hermiona G.
Vedlejší postavy: Ron W., Harry P., Albus B,...
Žánr: Drama, smutek, romantika
Doba: V příbehu se obejvuje zmínka o 6.ročníku, ale na fakta z knih a filmů jsem nebrala ohled.
Spokojenost: asi 90% :)~¤~

Dotek smrti

18. února 2012 v 17:55 | Denise Brooks |  Jednorázovky
Álelujah! Mám pro vás konečně tu povídku - jednorázovku. Předevčírem večer jsem 2 povídky napsala, ale jedna z nich se mi zdá taková trapná a je tam také něco se smrtí, takže ji sem dám někdy možná pozdějc xD. Tak příjemné počtení a komentíky, když to není FF na HP ;)

~¤~

"Povedená" oslava

3. února 2012 v 15:59 | Denise Brooks |  FF - jednorázovky
Ahoj :),

tak po dlouhé době jsem zase něco napsala. Tuhle povídku věnuju mojí internetové kamarádce, zároveň SB Cass :). Doufám, že se hlavně jí bude líbit a vám ostatním, pokud tu trapárnu budete číst, tak taky :D. Kdybych měla napsat, na kolik procent jsem spokojená, napsala bych tak na 70%, jelikož včera jsem ji nedopsala a dneska to trvalo, než jsem se do toho zase dostala. Doufám ale, že to v ní nepůjde poznat ;D. Tak přeju příjemné počtení :)..

~¤~