Březen 2012

4.kapitola

23. března 2012 v 14:34 | Denise Brooks |  Služka z rodu Bidwicků
Ahojte! :)

Jak se dneska máte? Já vcelku fajn, venku je krásně a konečně je víkend :). Dneska nám taky odpadlo hodně písemek, za což jsem neuvěřitelně ráda. Odpoledne strávím v přítomnosti babičky s dědou - mají za chvilku přijít na oslavu taťkových narozek. Nemůžu říct, že se netěším, ale přeci jen musíte uznat, že to je občas nuda, ještě když vás nutí do hraní na kytaru a není zde ani moje sestra xD. No, už nebudu obkecávat a raději vložím slíbenou kapitolku ;). Chtěla jsem chvíli nechat otevřenou předchozí jednorázovku, však víte ;D. Příjemné počteníčko! ;)

~¤~


Lodí k lásce a ještě dál...

16. března 2012 v 23:52 | Denise Brooks |  FF - jednorázovky
Je to tady! xD :)

Půlnoční povídka FF na téma HP! Zveřejňuji poněkud pozdě, vsadím se, že první komentář bude až zítra, ale to nevadí, já to sem ještě chtěla hodit, když jsem se pekla s blendem xD. Myslím, že se mi poněkud povedl a patří k mým nejhezčím, jaké jsem, kdy dělala :) Však posuďte sami ;). Jelikož však s grafikou nemám mnoho zkušeností, napište názor spíše na následující povídku. Po dlouhé době jsem se zase na chvíli ponořila do světa Harryho Pottera a skončila jsem u Belly a Voldyho. Je možné, že napíšu pokráčko, pokud budete chtít ;). Čím ví nad tím přemýšlím, den co den bych chtěla udělat krásnější konec xD, ale zase vám to nechci zkazit, tak si napište sami, jestli chcete pokráčko, a nebo ne ;). Stejně se rozhodnu podle sebe xD, ne už jsem zticha! :D Chci poděkovat zejména Cass za klíčová slova - viz.níže ;), prortože bez nich by asi nic takového nebylo :).
Další - docela dlouhou kapču povídky "SzB" zveřejním pravděpodobně pozítří ;), ale už ji mám napsanou, takže v klidu xD. No, nebudu obkecávat, přeju příjemné počteníčko a hlavně pište hoodně komentů! ;)


Klíčová slova= Nagini, plášť, úsměv, loď, noc (a to je asik vše ;))
Přístupnost= 12+ (ale však mě znáte! xD)
Spokojenost= 96% :)
~¤~

3.kapitola

10. března 2012 v 22:45 | Denise Brooks |  Služka z rodu Bidwicků
Zdravím! :)

S další kapitolou povídky jsem to viděla bídně, ale jak vidíte, zvládla jsem to odpoledne a večer s přestávkami :). Snad se vám bude líbit... Peth mě asi zrovna moc nepochválí, ale je to kapánek sprostší. Já vím, že jsem strašná, ale taková opravdu byla doba. Nemilosrdná a hnusná ;D. Tak si to užijte a nezapomeňte napsat komentíky, jinak příště nic nebude xD.

~¤~

2.kapitola

5. března 2012 v 14:46 | Denise Brooks |  Služka z rodu Bidwicků
Překvápko! xD

Já vím, že jste to asi nečekali - zrovna v pondělí - ale mám pro vás již další kapitolku nové povídky ;). Ve wordu to je na 2 strany a čtvrt dlouhé. Vím, že už vás asi začínám nudit, ale vězte, že se to teprve rozjede - doufám xD. Dneska mám v horoskopu, že mě navštíví múza, tak jen co se naučím, tak začnu psát. Musím si zopakovat mluvní cvičení, jelikož zítra říkám a zas se budu klepat jak ratlík - ty moje nervy :/. A taky se naučit kolem 37 spojovacích výrazů k souvětí souřadného - absolutně to neumím xD a zítra píšeme. Asi dám přednost jednomu malému pomocníčkovi xD. Myslete si, co chcete, ale pětku si nenechám dát pro nic za nic xD. Předtím si musím uvařit ještě kapučíno, protože jinak asi padnu xD. Tak příjemné počtení, zatím žádné drama, ale to přijde, hlavně neztrácet naději xD. Až bude kolem 6-7 komentářů (ne od jeho člověka ;D), tak přidám další kapitolku - pokud ji ovšem budu mít ;D.

~¤~

1.kapitola

2. března 2012 v 15:53 | Denise Brooks |  Služka z rodu Bidwicků
Je to tady! :) Nemám k tomu, co říct. Snad jen, že není zrovna nejdelší, ale je to takový začátek, příští kapitolky by byly delší ;). Tak tedy příjemné počtení, hlasujte v anketě a napište komentář ;D.

~¤~