Květen 2012

Bílá holubice

27. května 2012 v 17:32 | Denise Brooks |  Jednorázovky
Ahojte! :)

pro zlepšení neděle vám sem vkládám další povídku z celkem hojné zásoby. Za tu dobu, co jsem si hověla doma, jsme s Cass napsali docela dost povídek, takže pokud budete hodní, vložím něco i přes týden. ;D
Tohle není FF, tak snad nějaké ty komenty budou, už jsem ji napsala krátkou, tak přeju příjemné počteníčko :).


~¤~

Noc pod stanem

24. května 2012 v 12:29 | Denise Brooks |  FF - jednorázovky
Ahoj všem!

Asi budu ignorovat, že ještě nebylo 7 komentářů a budu vkládat povídky častěji, já totiž věřím a z části vím, že se to zase zlepší. Chápu, že ve škole je teď toho fakt hafo (ještě že tam nechodím xD, i když to je zčásti na nic-ale včera byly děcka na výletě a kdo ví, kolik jich dneska přišlo, protože naše třída je plná flákačů, víte xD). Neuvěřitelně se těším až konečně opustíme školní lavice a přivítáme s otevřenou náručí 2 měsíce klidu, pohody a volna!

Tuhle povídku věnuju Cass, s kterou jsme se donutily psát a za něco to opravdu stálo :). Bez ní bych asi ještě nic napsané neměla, protože já teďka poslední dobou jsem trochu mimo a nemám inspiraci.
Samozřejmě ji věnuju celému blogu a všem mým věrným čtenářům, protože jsem se zase alespoň na chvilku vrátila k fan fiction HP :). A hlavně taky Pen, která mi vytvořila tak krásný kabátek blogu! :)
Hlavní postavou celé povídky je Belatrix a ostatní smrtijedi, tak snad jen příjemné počtení a doufám, že se bude líbit.

PS: Také jsem si tím uvědomila, jak moc mi v psaní chybí Sev a v co nejbližší době se to budu snažit napravit.


~¤~

Otoč se ke slunci a všechny stíny padnou za tebe!

21. května 2012 v 9:20 | Denise Brooks |  Drabble
Ahoj, ahoj, ahoj ;D,

tak konečně jsem se dočkala sedmi komentářů a můžu vložit další povídku! Mimochodem děkuju za pochvaly předchozí povídky ;D. Tedy drabble, které mám pro vás schované asi dva týdny. Jinak jsem v psaní vůbec nepokročila, právě nemám nápady a když už jsem se párkrát odhodlala a otevřela word, nešlo to. Napsala jsem dvě věty a bezúspěšně je hned vymazala. Teď se ale budu vážně snažit, jsem totiž doma. Po dlouhé době jsem zas chytila nějakého bacila a s teplotou si hovím v posteli (momentálně u PC, ale já dlouho v klidu nevydržím) xD. Tak tedy příjemné počteníčko a komentíky! ;) Zůstanu u čísla 7, když je teď tak aktuální ;D. (Kdo to nepochopil, zabruslila jsem k politikovi Rathovi xD)

~¤~

Máj

1. května 2012 v 18:57 | Denise Brooks |  Básně
Lásky čas... xD No, včera jsem se koukala na ten film a hned potom jsem složila jednu z dalších mých střelených básniček. Mělo to být něco dojemného, ale nakonec vznikla jednoduchá básnička, zkrátka snad jste si užili 1.máj - buď s někým, nebo tak jak já - s křečkem a později snad s panem Darcym. xD Ne, nečtěte to, jsem pěkně padlá na hlavu xD. Na zítřek nic neumím a do toho jsem musela dělat referát na Národní divadlo, ksakru. Už to skoro mám, ale ta kráva nám to chtěla zkrátit místo na pátek na středu. No ona fakt zabíjí! Nedá nám ani ředitelské volno a chce po nás, abychom po pouti a volnu měli zpracovaný referát. No, netřeba se vzrušovat, já ji se*u. Tak tedy, příjemné počtení a komentáře, hoodně komentářů, nebo příště bude ještě delší pauza na blogu, než byla teď! ;D

Nepospíchej, vrať se zpátky,
nepodváděj, víš, že den je krátký.
Pamatuj si, prosím, na mne,
Jako víš, ráno rosa spadne.

Slyš hřmot přicházející bouřky,
vnímej smích i pláč,
nechej se deštěm omýt,
vždyť dnes je první máj.

Nečekej, život je vratký,
jednou nesnášíš a miluješ pak,
noc lapí všechny kouty,
později i nás.

Dotýkej se a hlaď,
zpívej píseň lásky,
chceš pochopit, kolikrát,
nás bací víra v nás.

Odhoď masku přetvářky,
kdo v zrcadle se zvrátil,
kdo miluje svět i jeho krásky,
kdo marní svůj drahocenný čas.

Ten, jemuž bylo dnes přáno,
kdo políbil tvé rty,
přišlo to zcela nežádáno,
ten lid, prohrajíc své hry.

Voda se čeří,
měsíce srpek,
vrátí se ještě nazpátek?

Vítr odvlaje smůlu ze závoje,
spatří lásku ukrytou,
jako milence láska k ní,
v hloubi duše zarytou.

Půlnoc zvon už odbíjí,
jsme si k sobě blízko,
smutek v nás už pomíjí,
ty jsi moje štístko.