Červen 2012

Láska prochází žaludkem

15. června 2012 v 14:32 | Denise Brooks |  FF - jednorázovky
Ahojda! :)

Tak hrůzostrašný týden je za námi. Nevím, jak vy, ale já ho zvládla docela dobře. Představte si, že po asi 2 letech jsem dostala ze čtvrtletky z matiky 2! :') A z češtiny jsem měla plný počet bodů :').(Ale nerada se chválím ;D) Tento víkend si chci především odpočinout, takže půjdu nejspíše ven s knížečkou xD (už konečně musí dočíst Janu E.) V pondělí ještě píšu z fyziky a z infošku, ale jinak už sna nic! Vlastně nemám notebook(kamarád od taťky mi tam instaluje nějaký antivirák, takže se k němu dostanu až v sobotu večer, doufám!)
Děkuju moc za komentáře, všimla jsem si, že byste uvítali něco veselého, tak vám sem vkládám starší povídku. Hlavní postavy - Draco, Cissy a Lucius ;). Příjemné počtení!

~¤~

Být volná

9. června 2012 v 12:15 | Denise Brooks |  Drabble
Ahoj všem! :)

Tuhle povídečku jsem chtěla zveřejnit už včera večer, ale sekl se mi net, takže jsem jednoduše vypnula noťas a šla spát. "Díky" těm hromadám písemek, nervů a stresu jsem v úterý večer napsala drabble, které svědčí už podle názvu o tom, že mi začíná dosti hrabat xD a to ze školy. Víte, nejsou to všechno mé pocity, abyste si mysleli, že chci spáchat sebevraždu, prosím vás, to ne! xDD Jen jsem psala, co mě napadlo ;). Btw... už se ani nekoukám, kolik komentářů je, abych mohla napsat další povídku. Stejně mě těšíte a já vím, že vy se zase ozvete xD. Takže děkuju za komentíky a příjemné počtení! :)

~¤~

Poslední dech

4. června 2012 v 18:37 | Denise Brooks |  Jednorázovky
Ahojte! :)

Mile jste mě potěšili s komentíkama a navíc mám dneska docela dobrou náladu, tak vkládám další povídku ze zásob. Psala jsem sice, že mám fajn den, ale povídka zrovna k nejradostnějším nepatří. Dám ji sem teď, když je takové debilní počasí, akorát tak na nějakou knížku nebo film. A nebo se taky musíte učit xD. Mám štěstí, že zítra máme 5 hodin :), sice mám zas seminář, čili ranní vstávání bude nepříjemné, ale nějak to přetrpím :D.
Btw... začala jsem psát novou povídku, pravděpodobně to bude na 3-4 části, během týdne podám informace ;).

~¤~

Léčba šokem

1. června 2012 v 22:46 | Denise Brooks |  FF - jednorázovky
Hoj! xD

Po delší době se zas ozývám s jednou z mých povídek ze zásob, tentokráte vás zase něčím (doufám) rozveselím, čili se bude jednat o FF ;). Děj pochopíte až si to přečtete, nechce se mi to tu psát. Jinak nevím, kdy se okomentuju blogy mých oblíbených, ale na dnešek už to nevidím, jsem dost unavená a zítra máme jít s kámoškou na hřiště, ptž se tam koná Den dětí ;D. Tak teda příjemné počtení a jen takový detail, jestli nějaký "inteligent" napíše nějakou přiblblou reklamu nebo rádoby "pochvalnou větičku", tak si může vy.. aha, nemám bejt drzá, ksakru xD. No, zkrátka - nevidíte tam NAHOŘE VLEVO VZKAZY A REKLAMY? Ale ano, jsou tam, že ano? Tak příště tam, miláčci a teď už vážně mlčím ;D.

~¤~