Červenec 2012

Za všechno se platí

31. července 2012 v 17:08 | Denise Brooks |  FF - jednorázovky
Áhoj!

Tak slíbená úchylárna je na světě xD. Ano, jedná se o Bellu a Luciuse a původně neměla být ani zveřejněna, ale tři lidi mě představili. Já se tak trochu pokusila o násilí, chápejte, ale zase jsem zkončila tak, jak jsem skončila ;) xD.
Když se vám to nelíbí, ani nekomentujte, já sama s tím nejsem zrovna dvakrát spokojená, ale slíbila jsem to a už nikdy s tím párem nechci nic mít! :'D Možná kecám ;D. Tak snad si to někdo přečte a bude spokojen ;).

Žánr: Temné, psychologické, romantika
Přístupnost: 15+ (Asi tohle budete přehlížet, ale pak si nestěžujte, že budete zkažení jak já ;D)
Varování: Asi vám to zkazí náladu, jak včera mně.


~¤~

2. kapitola - Konání "funkce"

24. července 2012 v 13:27 | Denise Brooks |  Učitelčina dcera
Zdárec!

tak protože jste mě neuvěřitelně překvapili s komentíkama během dvou dnů, tak vkládám další kapču - tentokrát trochu kratší než ta minulá. Chci vám zároveň moc poděkovat za názory a pochvaly, to se pak člověku lépe píše, když ví, že to za něco stojí. Tak tedy snad tomu bude i teď a budu moct přidat další kapitolu, kterou ještě nemám ani dopsanou xD.
Podle přání tam více vystupuje Severus, určitě jste rádi! xD

~¤~

1. kapitola - u Jezera

22. července 2012 v 17:46 | Denise Brooks |  Učitelčina dcera
Zdravím!

Tak jsem se rozhodla vložit další kapitolu, ačkoliv u prologu těch komentářů není zrovna hojně, ehm... No, budu doufat, že se to zlepší alespoň teď, tak příjemné počtení a aspoň 5 komentářů, jinak - nic nebude! ;D


~¤~

Prolog

15. července 2012 v 17:39 | Denise Brooks |  Učitelčina dcera
Čau ;),

přestože to u vašeho komentování nevypadá zrovna hezky, tak já už se nemůžu dočkat, až zveřejním prolog k nové povídce. Jsem totiž hrozně zvědavá, co na něj řeknete - nebo spíše napíšete :).
Taky to dělám z nervů a ze znechucené nálady, která se mi dnes naskytla. Víte, měla jsem příští týden odjet na pár dnů do Tater, jenže sestra chytla nějakou střevní chřipku, takže to vypadá, že pojedeme maximálně tak do p*de*e. =/ Právě na hory jsem se za celé prázdniny těšila nejvíc, že konečně uteču z tohodle prostředí a vyčistím si hlavu, ale vypadá to opravdu bídně. Ono máti se snaží nás uklidnit nějakým výletem, ale tak či onak, stejnak se vždycky k večeru vrátíme do starých kolejí a to mě neskutečně se*e. Ale dost mých výlevů a raději k povídce. Tentokrát jsem nevytvářela žádný blend ani trailer, chci, abyste si hlavní postavu představili podle sebe, tak jak vám se líbí :).

Příjemné počtení! ;) xD

~¤~

Narozeniny!

14. července 2012 v 20:52 | Denise Brooks |  Různé..
Ahoj všem čtenářům a přívržencům tohoto blogu! xD

Jak určitě víte, protože tohleto datum je vepsáno ve vašem kalendáři, má tenhle blog dneska první narozeniny! Přesně před rokem byl založen s designem Severuse Snapea xD. A teď o rok později - vůbec mi to tak nepřipadá, blog beru stále stejně a nikdy mě nepřestává bavit :), hlavně ti lidi, kteří se tu vyskytnou.

Kdybych měla zajít do podrobností, tak určitě zmíním holky, které jsem tady poznala a teď pro mě dost znamenají. Především napíšu Cass, která patřila snad k prvním, kteří se tady udrželi, poté Baruš - WomanDoktor a taky nemohu zapomenout na Peth :). Ale samozřejmě i ostatní! :)

Blog mi také dal zkušenosti se psaním, dal mi možnost zdokonalit se a i nadále mi ji dává. Víte, je to úžasný pocit, , když vaše povídky umí někdo ocenit a ta nadšení, která "občas" projevíte v komentářích mi vykouzlí na rtech šťastný úsměv i ve špatné náladě! :) Takže vám moc děkuju!

Ještě dnes nebo zítra vložím prolog k nové povídce! xD ;) Jste rádi, že jo? :'D Mějte se! ;)

Nezbývá, než doufat.

10. července 2012 v 17:41 | Denise Brooks |  FF - jednorázovky

Chvíle překvapení! Napsala jsem povídku! xD Jen mě teď prosím neukamenujte! Je totiž se světoznámým párem HP/GW. Už nejspíše tušíte, ale kdo by to náhodou nepochopil, tak v hlavní roli Harry Potter a Ginny Weasley.
Víte, napsala jsem ji po zhlédnutí HP6, teď nevím který to byl den, ale někdy tento nebo minulý týden. Nevím ani, jaký den je dneska, takže po mě nechtějte datum xD.
Snad tahle povídka neodradí mé věrné čtenáře a přečtou si ji, ale jestli máte nějaké pichlavé komentáře, co se se mnou stalo, tak si je můžete strčit někam ;D. Ještě jedou tedy, nic se mi nestalo, jen jsem trochu blázen, ale jinak jsem naprosto v pořádku ;D. Příjemné počtení (zásek) xD.

Upozornění: Temná povídka pro příjemné zkažení nálady (Smějící se), odehrává se v neurčitém čase, kdy lord Voldemort je v plné moci téměř nad celým světem.


~¤~

Povídka Útočiště - pramen inspirace a profesionality

8. července 2012 v 15:58 | Denise Brooks |  Doporučuji..
Trošku podivný název článku, ale nějak mě to napadlo, tak jsem to tam napsala. Po dlouhé době opět zase něco doporučuju. Prázdniny jsou v plném proudu a já opět najíždím na FF na HP. Konkrétně na pár HG/SS, takže kdo je má v zálibě stejně jako já, následující povídka by ho mohla upoutat. Dovoluji si tak napsat svůj názor, je to čistě má myšlenka, napsáno mými slovy, kopírování by mě naštvalo ;).

Btw... blend jsem vytvářela sama z nudy, vůbec nesouvisí s povídkou.

~¤~

Přítel

3. července 2012 v 22:53 | Denise Brooks |  Jednorázovky
Ahoj všem! :)

Se*u vám na komentáře a přidávám další povídku ;). Tentokráte jde z části o realitu v mém osobním životě, takže jsem psala sice tak trochu o sobě, ale spíše jako o jakési vzdálené dívce, která se mi lehce podobá. Kapišto? ;D (Dneska jsme se se ségrou koukaly na Piráty z Karibiku, víte ;D)

Příjemné počtení a pište komentáře! ;D :)

~¤~