Srpen 2012

6.kapitola - Sedmička srdcová

29. srpna 2012 v 0:39 | Denise Brooks |  Učitelčina dcera
Zdar! xD

Rozhodla jsem se podle vašich rad více si užívat poslední dny prázdnin a nepropadnout nostalgii, radši se neustále něčím zabavuju. Dneska dopoledne jsem byla si koupit věci do školy, ale jaksi mi to pomohlo překonat ten velký strach z příchodu nového šk. roku :). Taky se snažím psát, jak jsem slíbila, povídka o Cisse a Luciusovi už je rozepsaná a dneska-včera jsem se dokopala k dopsání 6.kapči UD, takže tady ji máte! :) Snad mě neukamenujete, že zatím nic mezi nimi není, ale už mám nápad na 7.kapitolu, takže bych mohla trochu "něco malého" rozvinout. jen vás nechci polekat s novou postavou, ale zároveň nechci nic prozrazovat. Takže silní zůstávají, snad z mých čtenářů nikdo neodpadne, že vás věčně napínám, ale v tomto případě je to nutné ;). Přeju hezké počteníčko tentokrát kratší kapitolky než obvykle, ale příště se to zlepší!

~¤~

Secret wishes 2/2

22. srpna 2012 v 19:45 | Denise Brooks |  *Jednorázovky s částmi*
Zdar!

Protože jste mě mile překvapili a napsali jste alespoň 6 komentů, tak přidávám další - poslední část povídky SW. Co se týče posledních dnů prázdnin (ani si to neuvědomuju), užívám si je naplno! :) Dneska jsme s našima, ségrou a ještě sestřenkou, která tady tráví dneska už třetí den, byli na horách a zkrátka si užívám. Doufám, že i vy máte fajn dny! :)
Teďka píšu tak nějak divně, protože za mnou holky hrají pexeso a já poslouchám jejich báječný rozhovor xD. Už radši mlčím! xD Přeju příjemné počteníčko, snad se vám to bude líbit a nezapomenete na komentáře xD.

Žánr: Dobrodružné a velká romantika! xD
Přístupnost: 12+


~¤~

Secret wishes 1/2

19. srpna 2012 v 11:36 | Denise Brooks |  *Jednorázovky s částmi*
Ahoj všem!

Určitě jsem vám chyběla, že jo xD. Tákže s radostí oznamuju, že mám konečně dopsanou povídku, která byla několikrát prokonzultována s mojí osobní asistentkou WomanDoctor, nečekané! xD Zpočátku to měl být úplně jiný pár, poté to mělo být pouze dobrodružné, ale mé romantické mne zradilo xD a opět jsem propadla kouzlu Severuse Snapea a k němu přivtěřila jednu důvěrně známou osůbku! Tak konec řečí, snad se vám to bude líbit a bude aspoň hodně komentů! :) Díky délce jsem byla přinucena rozdělit povídečku na dvě části, tákže až bude alespoň 6-7 komentů, očekávejte část 2.!

~WomanDoctor, děkuji Ti!~

Žánr: Dobrodružné, Romantika
Hlavní postavy: Severus Snape, Hermione Granger
Vedlejší postavy: A.Brumbál, I.Karkarov, H.Potter, R.Weasley, Bellatrix L. a další!
Přístupnost: 12+
Fanfiction


~¤~

5. kapitola - Rubínové tajemství

13. srpna 2012 v 0:01 | Denise Brooks |  Učitelčina dcera
Ahoj!

Jak jsem slíbila, vkládám přesně v pondělí již 5. kapitolu této povídky a to doslova! xD Jen doufám, že to někdo bude číst, protože na slovech, ani na ději jsem nešetřila a napsala konečně pořádnou kapitolu. Pěkné počtení a komentáře! :)

~Za velkorysou pomoc musím poděkovat WomanDoctor a její úžasné fantazii~

~¤~

Plamen svíčky

11. srpna 2012 v 21:54 | Denise Brooks |  Drabble
Hojte! xD

Tak jsem dneska zase něco sesmolila, tentokrát kraťoučké drabblátko o sto slovech. Konečně se mi to povedlo! xD Snad se bude aspoň trošku líbit a zanecháte aspoň 7 komentů (jdu nahoru, co? Ale to víte xD). Ale i po šesti vám sem hodím v pondělí asi další kapitolku UD :). Dost kecání, stejně ho nikdo nečte, WomanDoctor a Cass, tichučko, já vím! :'D. Tak pěkné počteníčko a šup, komentíky! :)

Slova: 100
Žánr: Psychologické, temné, depresivní
Fanfiction


~¤~

4. kapitola - Ztracená kočka

9. srpna 2012 v 21:20 | Denise Brooks |  Učitelčina dcera
Zdravím,

mám pro vás další neodolatelnou kapitolu xD. Eh, neskutečně miluji ironii, víte? ;D Tentokrát "trošku" delší, ale pevně věřím, že se vám bude líbit. Zpočátku jsem vůbec netušila, jak vlastně proběhne závěr, ale při vymýšlení názvu jsem přišla i na konec :). Nesmíte se na mě příliš zlobit, že pořád dávám do kapitol Severuse jen okrajově, ale slibuju, že se to zlepší hned od další kapitoly! Jen mě nesmíte opouštět a komentovat a komentovat, pokud byste něco chtěli podotknout, zkritizovat nebo pochválit, tak klidně můžete, jsem ráda za jakýkoli názor! :)

~Kapitolu věnuji všem mým věrným čtenářům, jejichž komentáře mě vždy povzbudivě zahřejí~

~¤~

3. kapitola - Krev z jednorožce

3. srpna 2012 v 13:29 | Denise Brooks |  Učitelčina dcera
Zdravím,

doufám, že si užíváte prázdnin, protože už máme půlku za sebou. Ach, to je ale opravdu hrozné! =( Ale ještě měsíc, takže se tady nebudeme bavit o škole, mám plno nápadů na povídky, které jsem v duchu dala dohromady s velkou pomocí WomanDoctor, takže jsem jí nesmírně vděčná, protože bez ní by to nebylo ono :). A taky jsem napsala drabble, kterou zveřejním co nejdřív (jestli budete tuhle kapču komentovat), protože je s párem Severuse a Lily a navedla mě k němu Cass :). Dost obkecávání a pěkné počtení! :)


~Nápad s krví jednorožce vděčím mé milované WomanDoctor~


~¤~