Září 2012

9. kapitola - Orlí křídla

29. září 2012 v 20:25 | Denise Brooks |  Učitelčina dcera
Ahojda! :)

Díky vašim krásným komentářům jsem se rozhodla máknout na 9.kapitolce, abych ji mohla zveřejnit co nejdříve, ať mi neutečete xD. Je trošku kratší než obvykle, ale myslím, že se mi docela povedla. :) V pondělí už jdu do školy, takže to s psaním bude zase o něco horší, ale vy víte, že když člověk chce, tak si ten čas udělá :). Tak snad zase o pár dní později nebo o víkendu něco vložím - třeba jen drabblátko :). Teď už ale příjemné počteníčko a čekejte něco... no, nebudu prozrazovat ;).

Doporučuju: pustit si TOHLE. ;)

~Za jezerní píseň vděčím WomanDoctor, neboť bez ní by to nemělo šťávu~

~¤~

8.kapitola - Komnata Severuse Snapea

25. září 2012 v 15:11 | Denise Brooks |  Učitelčina dcera
Zdravím! :)

Tak si pořád hovím hezky doma v teple, ačkoli venku je krásně a taky teplo xD. Mile jste mě překvapili s komentíkama minulého drabblátka. :) Upřímně jsem skákala do stropu, ale já to neumím slovy popsat xD. Za odměnu vám tady vkládám už osmou kapitolu UD! Už osmou! Ale mohlo by jich být ještě tak 4-5, co říkáte? ;) Mně se od téhle povídky nechce jít pryč, protože ji zatím považuju za nejlepší a nejpropracovanější, navíc Severuse nejde hned tak opustit a za třetí, zatím nemám nápad na další povídku, takže se živím tímdletím. Takže, příjemné počtení a snad ani tentokrát v komentářích nezklamete! :)

~¤~

Mám tě ráda, to ty mě nenávidíš!

22. září 2012 v 20:02 | Denise Brooks |  Drabble
Jak jsem slíbila, na rychlo jsem ještě sepsala pár řádků double drabblíčka. Tak si říkám, že píšu čím dál víc hůř - a teď se vyjadřuju ohledně mých nápadů. Ale možná to některé z vás přiměje, aby byl rád za své rodiče :). Myslím, že i mně to pomohlo si to uvědomit. Takže až se někdy na svou mamku nebo taťku budete zlobit za nějakou prkotinu, uvědomte si, že mohlo být hůř ;). Ale věřte mi, že vím, že někdy o prkotinu nejde... No, nechci se o tom tady rozepisovat, raději vám po dlouhéé době přeju příjemné počteníčko, ačkoli mně se povídka obsahem moc nelíbí.

Žánr: Psychologické, smutné
Slova: 200

7. kapitola - "Jsi jen sázka."

9. září 2012 v 16:42 | Denise Brooks |  Učitelčina dcera
Téměř konec víkendu, ale nezapomněla jsem na vás! ;) Zítra už mě poprvé za tento školní rok čeká osm hodin, tak samo i ve středu =/, takže na blog a povídky asi už moc času nebude. Navíc se bojím, že mi zítra nemilosrdně vlepí test z matiky na rozřazení do skupin, toho se vážně bojím, přestože to naštěstí nemáme na známky. Tak raději 7.kapču vkládám už teď a věřte mi, že tahle kapitola je za dvě, protože je ze všech, které jsem dosud napsala asi nejdelší. Přeju příjemné počteníčko, už se pomalu pracuje na 8.kapči, ale nevím, jak to půjde, kdyžtak počítejte s nějakým tím drabblátkem do konce dalšího týdne ;).

Btw... vymýšlet ty názvy je fakt horor, takže tenhle je taky takový divný, tak si ho kdyžtak nevšímejte ;D.

~¤~

Láska je jen slovo

4. září 2012 v 19:52 | Denise Brooks |  FF - jednorázovky
Z hrůzy na blog! Asi mi to nebudete věřit, ale skoro celé odpoledne jsem se učila matiku, protože ve čtvrtek máme opakovací testy kvůli rozřazování do svou skupin češtiny a matiky. Je to děs, učit se hned 2. den školy! Kéž by se nám podařilo učitelky překecat xD! Tak mi aspoň držte pěsti ;). A co vy a škola?
Pro odreágování mám pro vás slíbenou jednorázovku, ke které mi Penn udělala krásný blend! :) Jen s tou povídkou moc spokojená nejsem, tedy až na ten konec, ale zbytek se mi moc nelíbí xD. Tak příjemné počtení aspoň vám! :)

Žánr: psychologické, smutné
Přístupnost: pro všechny


~¤~