Říjen 2012

12. kapitola - Záhadný muž

27. října 2012 v 13:28 | Denise Brooks |  Učitelčina dcera
No, ehm... tak jsem to konečně dopsala! xD Abych řekla pravdu, začátek považuju za hrozný. Asi je to tím, že se mi psal prostě nějak blbě. Ne že by se mi nechtělo psát, ale chyběla tam taková ta psací nálada, kdy vám prsty po klávesnici běhají samy. Ale tak snad to nebude tak hrozné a druhá půlka kapitoly vás zaujme ;). Co se týče jmen, nezlobte se, ale já prostě neumím vybírat jména ani příjmení! Zpočátku jsem tam chtěla šoupnout to, co mi poradila WomanDoctor, ale špatně by se mi s tím psalo. Takže už jsem vám prozradila zásadní věc a toť, že se můžete těšit na novou mnou vymyšlenou postavu :). Ohledně času, kdy se děj odehrává... Tady už se přesouváme do Vánoc - myslím, že někteří z vás to uvítají, když teď na mnoha místech republiky leží první sníh, bohužel u nás zatím jen leje a leje =/. Tak tedy pěkný víkend a snad mě obdarujete hodně komentáři! :D :)

~¤~

Obliviate! (Songfic)

20. října 2012 v 20:51 | Denise Brooks |  *Other*
Ahojda všem,

tákže po týdnu jsem opět něco napsala, tentokrát kraťoučké songfic, které si odvažuju nazvat prvním opravdovým. Víte, vždycky jsem si songfic psala podle sebe, ale teď jsem to zkusila podle "pisatelských pravidel" a vyšlo z toho to, co z toho vyšlo ;D. Je sice tak trochu divné, možná vám nebude dávat smysl, ani se mi popisovat tentokrát moc nechtělo, ale něco mi říká, abych to sem vložila xD. Co se týče UD, komentíků je tentokrát míň, chápu, že asi nemáte moc času, tak pochopte i vy, že ani já ho moc nemám, navíc jsem v posledních dnech neměla chuť psát a nevím, kdy se objeví další kapča.
Tak příjemné počteníčko a poslech jedné mé oblíbené skladby od Evanescence :).

~¤~

11. kapitola - Nový začátek

15. října 2012 v 20:26 | Denise Brooks |  Učitelčina dcera
Ahoj :)!

Já vím, trošku mám zpoždění, ale věřte mi, že to mohlo být horší (před chvílí se mi brutálně seknul net, že jsem myslela, že to vzdám) a navíc mám pro vás i překvapení. Takže si myslím, že stálo za to, počkat si :). Včera jsem absolutně večer nemohla usnout a tak mě napadlo pokračování k téhle povídce :). Tadá xD. To znamená, že neskočím hned tak, jak jsem si myslela a budu vás tím otravovat ještě o pár dní - možná týdnů víc. Ale teď k jedenáctce. Delší kapitola, se kterou jsem spokojená :). Nic víc, nic míň. Snad se vám bude líbit a já si zas přečtu vaše komentíky :).


10. kapitola - Věci budoucí, aneb přítomnost je zlá

6. října 2012 v 19:37 | Denise Brooks |  Učitelčina dcera
Zdravím všechny! :)

Opravdu hoodně moc jste mě potěšili s komentíkama k poslední kapitolce. Devět komentářů mě opravdu povzbudilo, abych si zase mákla a napsala další, i když trochu nudnou, ale potřebnou kapču. Asi vás tímhle dílem unudím, ale přece jen ho považuju za důležitý pro další vývoj událostí. Vlastně ještě úplně nevím, jak to bude pokračovat a pokud mě nenapadne nějaký zvláštní děj, který by povídku obohatil, pomalu se uchýlím k úplnému konci, ačkoli tuto povídku mám neskutečně ráda a bude asi trochu nepříjemné se s ní nadobro rozloučit, ale už to zase chce něco nového ;). Píšu ji už vlastně 3 měsíce, což je docela uspokojivé :).

Takže ještě jednou díky za názory, snad i pro tentokrát se k tomu nějak vyjádříte ;). Víte, mám chuť na nějakou jednorázovku a krom jedné úchylky mě nic nenapadá, proto vás chci vyzvat, abyste s případným nápadem šli rovnou do "Povídek na přání" nebo na můj meil ;). Přeju hezké počtení!

~¤~