Prosinec 2012

15. kapitola - Konec jedné etapy života

31. prosince 2012 v 13:30 | Denise Brooks |  Učitelčina dcera
Ahoj všem!

Přestože jste mě komentíkama k předchozímu článku a povídce moc nepotěšili, tak když je ten Silvestr, vkládám poslední.. ano, poslední kapitolu povídky. Vlastně jsem dostala takový nápad na pokračování, takže uvidím, co se s tím dá dělat a dole je anketa, tak kdyžtak hlasujte ;).
Snad věnujete pár vteřin čtení následujícího textu...

Vánoční přání

24. prosince 2012 v 10:59 | Denise Brooks |  Jednorázovky
Hou hou, Vánoce tu zase jsou! xD

Konečně máme po tom brutálním úklidu domu, pokud jste se také museli zapojit jako já, a můžeme si v klidu užívat vánoční pohodu. Takže vám všem přeju krásné Vánoce a úspěšný rok 2013! Aby se neřeklo, připojuji jednu kraťoučkou povídečku :), sice to není FF, ale snad se bude aspoň krapet líbit! :)

~¤~

Ještě jeden článeček před koncem světa

14. prosince 2012 v 16:55 | Denise Brooks
Ahooj!

To jsem se zase vyznamenala, co? xD Ozvu se a ještě ani nepřipojím žádnou povídku. No, věřte mi, že píšu... vánoční povídka do školního časopisu se vyvedla alespoň podle kamarádky a učitele :), takže ji sem hodím během příštího týdne. Sice se nejedná o FF, poněvadž poslední dobou se spíše orientuji na originální tvorbu, ale lepší něco než nic ;D, ale snažím se, mám i něco jiného rozepsaného, ale zatím nevím, jestli to zveřejním nebo jestli to vůbec stihnu zveřejnit. xD Ach ano, začínám mít docela nervy z 21.12. :D, přestože tomu samozřejmě nevěřím, ale přece jen tam kousíček strachu z toho, co přijde, je. :D Jaký na to máte názor vy? Mám mnoho teorií, napřiklad že se nám začnou zjevovat nějaké magické bytosti nebo se každému splní to, co chce, že se změní společnost lidí k lepšímu a že... No, raději si to nechám pro WomanDoctor :D, ehm..
A teďka se vás chci ještě na něco zeptat, protože sháním nějakou knihu k Vánocům.. samozřejmě pro sebe xD, protože čtu z naší rodinky jenom já (nepočítám sestřenky a babičky). Chtělo by to nějaký pěkně napsaný román, ale prosím žádné trapárny (ne, kniha nelze nazvat trapárnou, ale chápejte mě, prosím) ve smyslu Bubny, holky a nebezpečný koláč :'DD. Nejlépe nějaký historický román nebo něco fantasy, ale hlavně ne žádný pubertální deníček jedné zřeštěné nafoukané nány , rozumíte mi doufám :D. A kniha by měla být jednodílná nejlépe ;).

Mimochodem, jak se vám líbí design? Opět jsem ho změnila, ale jen kvůli Vánocům a sněhu a zkrátka celé zimě ;). Je možné, že to hned po Novém roce šoupnu zpátky na ten původní nebo se někdo slituje a pomůže mi :D..Tak jo, dost už s tou naivitou xD.
Tak se zatím mějte, přeju krásný poslední, ano, POSLEDNÍ a pohodový týden ve škole! :)