Únor 2013

1. kapitola

18. února 2013 v 21:56 | Denise Brooks |  Když jsi nablízku, nedýchám
Ahojda všem!

Nesnáším pondělky, ale tenhle mi jde po chuti, snad je to tím, že máme jarní prázdniny xD. Krom koukání na Sherlocka (ten seriál jsem si tak oblíbila!) se snažím i psát, ale víte, nějak to nejde, protože nevím co =/. Nějak uvažuju, že zabloudím do Povídek na přání a zkusím něco odtamtud nakousnout, ale znáte mě :D. Každopádně pokračování Učitelčiny dcery se držím jako klíště a snažím se rozvíjet děj, jak nejvíce to půjde. První kapču už mám napsanou už nějaký ten pátek, ale nějak jsem se zdráhala ji vložit. Ehm.. s návštěvností to jde z kopce, což mě hrozně mrzí, ale doufám, že se to s novou povídkou zlepší! Tak tedy příjemné počtení, hodně komentářů - alespoň 5-6, prosím! :D
S pozdravem všem věrným, Denise B.

PS: Za tak skvostný název povídky a jméno hlavní hrdinky vděčím mé nejvěrnější WomanDoctor, neboť doufám, že i v tomto příběhu ponese svůj díl :).

~¤~

Já a pan Darcy

7. února 2013 v 16:44 | Denise Brooks |  Můj svět knih
Sedím si tak v kuchyni a čekám, až začne vřít voda na čaj, když v tom si vzpomenu na svůj slib, který jsem si dala včera večer před spaním. Zavést rubriku Můj svět knih. Samozřejmě už tady existuje sloupek s mými názory, myšlenky a doporučením, ale knihy si zaslouží svůj vlastní oddíl. Tímto článkem bych chtěla započíst knihy, které by stály za přečtení, ale zároveň poukázat na jejich nedostatky a naopak knihy, které mě příliš nenadchly, ale věřím, že si v nich mnozí z vás najdou to pravé ořechové. Skoro jako recenze, kterou jsem však ještě nepsala, tedy zkoušela jsem to, ale nazývejme to raději jen jako můj pouhý názor. Koho jsem neodradila, tak klik na celý článek! :)