Březen 2013

2. kapitola

24. března 2013 v 13:42 | Denise Brooks |  Když jsi nablízku, nedýchám
Ahojte!

Tak mám pro vás dáreček xD. Rozhodla jsem se zveřejnit 2. kapitolku, přestože komentáře k předchozímu dílu teda nic moc :/. Chtěla bych ji věnovat Marice, protože vím, jak se na další těšila :), tak snad nezklamu. Jinak nepíšu skoro vůbec, jen vlastně z donucení. Na poslední chvíli jsem musela dopsat mluvní cvičení na téma Naděje umírá poslední a teď se to musím ještě do úterka naučit, protože mě jistě vyvolá a musíme to umět nazpaměť =/. Každopádně je super, že příští týden jdem jen 3 dny do školy (já jen dva, ve středu mám jít na ortodoncii xD), tak snad si někdo najde čas si to přečíst :). Velikonoce sice nenávidím, ale aspoň budou prázdniny, že jo :D. Hezké počtení! :)

~¤~

Metal pod kůží

13. března 2013 v 14:34 | Denise Brooks |  My diary
Zdravím! :)

Ano, správně, jsem nemocná xDD. Možná za to kapku může koncert, na kterém jsem byla v pátek, čímž se vám samozřejmě musím pochlubit. Naživo jsem viděla předkapelu Wisdom a Eluveite a jako hlavní hřeb večera Sabaton :). Čili pokud by někdo nevěděl, což doufám, že nikdo takový není, jde o metalové skupiny! :D Abych řekla pravdu, byl to můj úplně první koncert, lístky jsem objevila pod vánočním stromečkem, a přestože jsem dlouho přesvědčovala samu sebe, jak se těším, v konečné fázi, musím se přiznat, se mi tam ani moc nechtělo. S tatínkem, strejdy a sestřenkou jsme vyrazili před třetí odpoledne. Původní odjezd byl směrován na 14 hodin, tudíž jsem automaticky zavrhla možnost jít ten den do školy. Odůvodnila jsem to tím, že se chci pořádně vyspat, ale vlastně jsem se vzbudila už před sedmou a byla jsem z hloubi duše šťastná, že jsem usnula ještě alespoň do devíti. Dopoledne se vleklo, odpoledne už šlo celkem rychleji a jakmile jsme definitivně opustili strejdův byt, kde jsme strávili zhruba 2 hodiny na návštěvě, zamířili jsme do centra Zlína, přímo ke sportovní hale Euronics, kde na parkovišti už stálo tucet aut, ale zaparkovali jsme v pohodě. Před halou byly stánky s tričkama, jídlem a pitím, ale to jsem přešla skoro bez povšimnutí, mé oči totiž bloudily jiným směrem - a to ke vchodům. Samozřejmě jsem z toho byla celá vyjuchaná, takže jsem skoro zapomněla pozdravit xDD. Přes kontrolu nebo-li šacování jsme prošli všichni v pohodě, mě pustili i bez toho :D.
Pak jsme si našli místa.. celou řadu obsadili známí (já je teda všecky neznala, ale OK :D). Chlapi si zatím zašli pro pivo, mně pro colu a my sestřenkou napjatě očekávali příchod 1.předkapely. Všechno propuklo v osm.. já měla trochu obavy z celého koncertu a pak i z předkapely Wisdom, ale ukázalo se, že byli ještě lepší než Eluveite a já, jakožto koncertní nováček jsem se po pár minutách osmělila a začli jsme skutečně pařit - povzbuzovat skupiny, zpívat s nima a tak dále :D. Zpěvák z Wisdom si u mě získal vřelé sympatie, protože jsem zaslechla něco ve smyslu "Fu*king Justin Bieber" :D. Sabatoni hráli samé známé písničky a Joakim Brodén (zpěvák) obdarovával publikum nesčetnými vtípky. Fanoušci samozřejmě nesměli spolu se skupinou opomenout "Ještě jedno pivo!", což je taková známá hláška na českých koncertech této skupiny xD. Jediné mínus celého koncertu bylo, že tam bylo neskutečné vedro, ale s tím člověk musí počítat při takové mase lidí, naštěstí jsme nebyli v kotli (pod pódiem) a seděli jsme si hezky nahoře, kde nebylo tolik lidí,.. a taky že to hrozně rychle uteklo:(. Hned bych to vrátila. Domů jsme přijeli kolem dvou v noci vzhledem k tomu, že strejda jezdí jako drak (nepopírám, že mi bylo zrovna nejlíp xD) a snad ještě někdy něco podobného vyjde. Takže koncerty vřele doporučuju, neboť je to úžasné odreagování a pokud ještě chytíte fajné místo, tak to opravdu stojí za to. :)

Tady jedno video pro přiblížení :) a zároveň důkaz, jak je Joakim ukecaný xD, což mně ale vůbec nevadilo, že ano :D. Takže si to kdyžtak přetočte na 2:50 :), kde pak začíná jedna z mých oblíbených songů :).Co se týče psaní, nějak na něj nemám náladu =/, ale v zásobě mám ještě dvě kapitolky povídky KJNN, tak vám to tu hodím .. někdy xD. Mějte se! :)

Periculosum Amor

1. března 2013 v 22:29 | Denise Brooks |  Jednorázovky
Hello!

Mě jste nečekali, viďte? :D Přicházím s originální tvorbou a přestože jsem dlouho uvažovala, zda ji vůbec zveřejnit, rychle to udělám, ať už to nemůžu změnit. Tedy, vymazat to můžu vždycky, ale víte, jak to myslím ;D. Tenhle nápad jsem dostala o jarních prázdninách, minulý týden, kdy jsem koukala na strašidelný historický film s názvem Vlkodlak: Bestie mezi námi, a při pohledu na toho krásného upíra a jednu hezkou holku jsem přišla na tohle, no a myslím, že to není úplně nejhorší :). Tak snad se vám to bude líbit a pokud by bylo dostatek komentářů - min. 5, tak bych zkusila možná napsat ještě jeden díl ;).

Spokojenost: 90%
Blend: Vytvořila Pen :)
Přístupnost: Pro všechny (výjimečně xDD)
Žánr: Náznaky hororu, romantika


~¤~