Červen 2013

Sluneční paprsek

22. června 2013 v 10:24 | Denise Brooks |  Drabble
Ahoj! Přestože mám rozporuplné pocity - nadobro jsme skončili na základce a teď mě čeká gympl, opustila jsem spoustu lidí, fajn učitelů, ale i školu, kterou jsem často přezdívala vězením. Asi mi to začíná postupně docházet a je mi z toho smutno :/. Čekala jsem trošku jiné pocity v první den prázdnin, že budu ráda, že už to mám za sebou. Proto jsem nedávno napsala drabble na téma, které mi zadala Cass :). Doufám, že se bude líbit, je to taková směs radostných pocitů. Upřímně, moc se tak necítím. Ale to přejde.
K tomu všemu jsem dneska zase o rok starší, takže se těšte na úchylárny! :D To je asi vše, co jsem vám chtěla říct. Ještě snad - komentujte! Tak všem přeju hezké zakončení roku a příjemné počteníčko!

~¤~

Před začátkem toho všeho

1. června 2013 v 15:23 | Denise Brooks |  Na přání
Krásnou sobotu přeji! xD

Tak pěkně komentujete, že jsem se rozhodla přidat sem jednu HP povídečku, tentokrát hlavními postavami jsou Belatrix a mladý Tom - lord Voldemort :). Mělo z toho být úžasné dílo, ale po dopsání jsem uvažovala, jestli vůbec ji sem dávat, protože je taková o ničem a ještě k tomu krátká. Možná právě proto si ji někdo přečte xD. Je to o prvním, mém zcela vymyšleném setkání Belly a Pána zla. A vlastně, je to na přání WomanDoctor. Zatím ji nečetla, tak snad se bude líbit aspoň trochu :).

A promiň, lepší název mě nenapadl, však víš, jak s nimi bojuju xD.

~¤~