Před začátkem toho všeho

1. června 2013 v 15:23 | Denise Brooks |  Na přání
Krásnou sobotu přeji! xD

Tak pěkně komentujete, že jsem se rozhodla přidat sem jednu HP povídečku, tentokrát hlavními postavami jsou Belatrix a mladý Tom - lord Voldemort :). Mělo z toho být úžasné dílo, ale po dopsání jsem uvažovala, jestli vůbec ji sem dávat, protože je taková o ničem a ještě k tomu krátká. Možná právě proto si ji někdo přečte xD. Je to o prvním, mém zcela vymyšleném setkání Belly a Pána zla. A vlastně, je to na přání WomanDoctor. Zatím ji nečetla, tak snad se bude líbit aspoň trochu :).

A promiň, lepší název mě nenapadl, však víš, jak s nimi bojuju xD.

~¤~


Zásnubní ples. Haha.
Mladá a ještě k tomu krásná dívka seděla u stolku pro dva sama a upíjela víno, přičemž jedna rudá kapka ulpěla na tmavě zelených šatech. Při pohledu na muže stojícího na druhé straně místnosti, laškovně přejela jazykem po rtech a s nepatrným úsměvem sklopila zrak někam do desky stolu. Její snoubenec teď však pobýval někde s jejím otcem a rádoby důležitě rozmlouval o nynější politice, byť tomu jen zdaleka rozuměl.
Všichni ostatní se bavili už lépe, třebaže společnost se zdála poněkud prudérní, ale po několika sklenkách alkoholu už šlo všechno mnohem snadněji. Dívčina matka už očima nevisela pouze na své nejstarší dceři a jejím nastávajícím, a tudíž si oba mohli oddychnout, i když pravda Rodulfus byl zapáleným kavalírem. Belatrixině kráse by však odolal málokdo.
Pohledný muž se jí za okamžik ztratil z dohledu a ona se mohla opět ponořit do úvah o budoucnosti, když už ji tak pěkně rodiče nakreslili.
"Smím prosit, slečno?" zašeptal jí kdosi do ucha a ona sebou lehce trhla. "Promiňte, nechtěl jsem vás vylekat," dodal okamžitě a v očích mu zajiskřilo. Belatrix se potěšeně nechala odvést na parket. Při tanci si uvědomila, jak podmanivý je pohled jeho modrých očí, a doteky, z kterých ji přebíhal mráz po zádech.
"Nikdy jsem vás neviděla, co tu děláte?" zeptala se se zájmem.
"To co všichni ostatní, slečno," odvětil klidně a poprvé za celou dobu ji obdaroval okouzlujícím úsměvem, při němž nadzvedl levé obočí. "Mimochodem, jmenuji se Tom Riddle."
"Mé jméno, předpokládám, znáte, když jste na mých", na okamžik neodmlčela, jako by to slovo, které hodlala vyřknout, mohlo narušit tu tajemnou atmosféru mezi nimi, "zásnubách."
"Netváříte se moc nadšeně, když to říkáte," poznamenal lehce posměšně. Belatrix však ani alkohol nedovolil mluvit upřímně, věděla, že si musí dávat pozor, kde co řekne.
"To se vám zdá," zamumlala výmluvně a snažila se tvářit co nejveseleji.
"Tak to asi se mnou nepůjdete na malou večerní procházku, když vás pozvu," dodal naoko zklamaně, ale trpělivě vyčkával, co odpoví.
"To asi ne." Neunikl mu její lehce podrážděný tón v hlase, ani to ho ale neodradilo od dalších narážek. "Neměl by teď tančit s vámi váš snoubenec? Za celý večer jsem vás viděl tančit jen úvodní valčík."
"Sledujete nás snad? Tady v sále je tolik pěkných žen, proč tedy…"
"Protože žádná není tak krásná a zajímavá jako vy," odpověděl ještě tišeji než předtím, že chvíli uvažovala, jestli toho alkoholu už opravdu nebylo trochu moc.
"Jsem zasnoubená, pane Riddle," namítla úzkostlivě, jakmile ji jemně vzal za ruku a vedl potemnělým sálem přes prázdnou terasu ven.
"Ale já přeci nedělám nic neslušného, nebo ano?" Na chvíli se zastavil a obdařil ji okouzlujícím úsměvem. Tom ji zavedl do zadní části zahrady. Teď téměř uprostřed noci, tu bylo liduprázdno a ticho. Doléhala sem jen líbezná melodie hudby zevnitř a poryv teplého větru věštil bouřku.
"Slyšel jsem o vašich chvályhodných kouzelnických schopnostech," řekl, jakmile se posadili na nízkou dřevěnou houpačku, sloužící spíše jako ozdoba, než zdroj zábavy malých dětí. Belatrix si všimla, že ji po celou dobu obdarovává nesčetnými lichotkami, ostatně byla na ně zvyklá.
"Spolu bychom dokázali velké věci, oba máme kouzelnické vlohy, to ale víte, že slečno Blacková?" Pak se k ní nahnul a váhavě okusil její rty, nasládlé po červeném víně. V takovém opojení Belatrix nebyla schopná souvisle uvažovat, dokonce ani nevěděla, o čem to ten tajemný muž mluví, ale musela uznat, že se jí to líbilo. Líbal ji něžně a přeci trochu naléhavě, občas ji jemně skousl dolní ret. Jednou rukou ji objímal a druhou hladil její jemnou tvář.
Takový Rodolfus nikdy nebyl.
"Jsem zasnoubená," zopakovala a neochotně se od něj odtáhla. V dálce oblohu proťal blesk a bylo slyšet tlumené zahřmění, vítr zesílil.

"Možná byste tu nabídku měla ještě zvážit," podotkl, když se rozhodně zvedla a otočila k odchodu, ačkoli se jí to dělalo velmi těžko. A to bylo naposled, co ho jako Blacková viděla. Nikdy by nevěřila, že jeho tehdy nesmyslná slova, se stanou skutečností a pohnou celým světem.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 WomanDoctor WomanDoctor | 1. června 2013 v 15:39 | Reagovat

O.O Víc Belatrix !! To bylo úžasné, vážně! A víc Toma ! :-D Vážně miluju, jak si dokážeš pohrát s postavami a musím ti říct, že s Bellou to umíš :)). Příště by mohlo být něco na Bella/Severus , protože oni dva jsou neporazitelní spolu :-D
A Tom, předtím než se z něj stal..hadí xicht :-D. Úžasné, vážně ! A konečně jsem se dočkala ! :-D Kdy jsem si jí objednávala, asi v únoru, nějak tak ?:-D No, jsem hodně ráda žes jí zveřejnila, sice žádný děj to nemá, ale je v tom takové to kouzlo :).
A název..na ten štvi, takhle ti to řeknu xD. Děkuju moc :)***

2 Petha Petha | 1. června 2013 v 17:23 | Reagovat

[1]: hadí ksicht :DDDDDDDDD *nemůže z toho, protože co se týká Voldemorta, je škodolibá* :-D
hej, já Ti to píšu už aspoň popadesáté, ale Ty ses hrozně zlepšila...fakt! O.o jakože, víc si s tím pohráváš a tak...a hezky se to čte :-D ^^

3 cassiopea-black cassiopea-black | 2. června 2013 v 23:13 | Reagovat

já jsem byla asi trošku mimo, když jsem to předtim četla xD až teď mi došlo, že to tvoje "Zásnubní ples. Haha." nebyl nadpis xD mně to přišlo divný xD navíc jsem zjistila, že tu poslední větu jsem si v hlavě nějak předělala, takže ten konec vyzněl malinko jinak xDD ale nevadí, četla jsem to naštěstí znova a musim říct, že napodruhý je to ještě lepší :) (nejen proto, že to už správně chápu xD) hrozně mě bavilo to číst a úplně mě to pohltilo, zase... živě jsem to viděla před sebou, Petha má pravdu a já ti to taky pořád řikám, hrozně si se zlepšila :) a taky na mě udělalo dojem, že si zachovala Tomův charakter, nebo aspoň mně přišlo, že přesně takhle by se choval, i když tam byla ta romantická chvilka, pořád to byl on... tleskám :) a už se nemůžu dočkat tý mojí povídky, psát o těch dvou ti totiž fakt jde(nejen o nich, samozřejmě) a víš, že já jsem na tehle pár náročná xD

4 Camilla Camilla | Web | 3. června 2013 v 17:23 | Reagovat

Krásně píšeš a máš krásný blog...
Povídku za povídku? :D
Ozvy se ;)

http://jentakstranky.blog.cz/1210/informace-o-povidky-na-prani

5 Rainy Rainy | Web | 3. července 2013 v 20:13 | Reagovat

Celé se to přede mnou odehrávalo jako na plátně v kině. Viděla jsem malý stolek i krásnou a poněkud nešťastnou Bellu. A pak Tom, samozřejmě. Pro něj mám vždycky slabost a takové povídky s ním přímo miluju. Takové, kdy z něj autor neudělá šíleného milovníka, ale drží se jeho charakteru. A ten konec... Prostě skvělá práce. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama