Českosaské Švýcarsko aneb dovolená autorky blogu

28. července 2013 v 14:30 | Denise Brooks |  My diary
Čao lidi!

Jak už vypovídá název článku a také má týdenní nepřítomnost, i já jsem vyrazila na dovolenou. Tentokrát ne přímo do hor, ale do skal. Původně jsem měli odjet domů až dneska, ne včera, ale vzhledem k úmornému vedru (jak venku, tak i na hotelu, v němž jsme obývali nejhořejší patro :D), jsme přijeli domů už včera večer. Nafotila jsem zhruba 300 fotek, ale nebojte, snažila jsem se vybrat jen pár - těch nejkrásnějších ;). Takže kdo chce, může se kouknout, kde jsem strávila úžasný týden!

Co se týče psaní - děkuju vám opravdu strašně moc za tolik komentářů k prologu. Nad některými jsem se zamyslela a budu se snažit vylepšit drobné nedostatky. Nějak mě ale opouští taková ta potterovská nálada. Nevím, čím to je, ale každým rokem trvá jen určitou dobu. Mám chuť na něco svého, originálního. Nevím co z Dramione bude, snad ještě 3-4 kapitoly a končím. Asi jsem si nastavila laťku příliš vysoko, ani ze začátku mě to nijak moc nenadchlo a já bláhově doufala, že se do děje ponořím, ale jak se zdá, asi to nepůjde. Hrozně mě to mrzí, protože tuším, že mi zase klesne návštěvnost, když začnu psát OT. Ale kdysi jsem řekla: Píšu jen to, co mě baví. A to platí pořád. Díky za pochopení.
Nějakou povídku, či cokoli psaného (kromě 1.kapitoly BNKD) nečekejte, je vedro a nějak nemám náladu na psaní. Jsem myšlenkama jinde - v horách, ve skalách, na dovolené, tam kde mi bylo skvěle. Takže chvilku asi bude ještě trvat, než se dostanu do takové té psací náladičky.


~¤~

Foceno hned první večer z okna našeho pokoje. Vzhledem k tomu, že jsme měli apartmánek ve druhém patře, měli jsme krásný výhled na hory.

První den jsme se vydali do soutěsek v Hřensku. Pluli jsme na loďce a měli jsme bezvadného "průvodce". Skály připomínající zvířata, skrýše obludných draků (jeden dřevěný tam na nás dokonce číhal xD) Pohádkový zážitek!

Oh, ano... ještě ten den jsme vylezli k Pravčické bráně, kde se mimochodem točila část Narnie (podrobnosti po mě nechtějte, upřednosťnuji tady spíše knížky)

Už nevím přesně, kde to bylo, ale hned první den jsem si musela vyfotit i nějaké to makro xD.

Basteibrücke - čarovný most v Německu. Na tu jednu placenou vyhlídku už jsme nešli, takže fotka není taková, jakou byste našli normálně na googlu.
Úplně první fotka v tomto článku je taktéž výhled z Basteibrücke.


V pátek jsme byli ve skalním městečku v Tisé. Ten pocit mít vedle sebe vrcholky skal je nezapomenutelný. Člověk se cítí tak volně a svobodně...

Ta vlajka vzadu moc nejde vidět, mám ještě jednu fotku, ta zase není tak moc kvalitní, no aspoň tak.

Úplně mě ohromila gotická rozhledna na Sněžníku, kde jsme došli poslední den dovolené.

Eh, a tady důkaz, že jsem tam opravdu byla! xD Ubytování ve vesničce Janov, na jedné z procházek se sestrou xD.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 WomanDoctor WomanDoctor | 28. července 2013 v 17:57 | Reagovat

Tak článek mě po mém nedokonalém probuzení probudil naprosto :) (ano, spala jsem - to vedro mi leze na mozek.)
Jsem hrozně ráda že sis to užila ! Ale taky jsem ráda, že tě máme zpátky, hezky zalezlou v pitomé čr :-D .
Fotky jsou úžasné, ta první je prostě..vždyť víš můj názor :-D. A souhlasím s tím, že budeš psát to, co tě baví. Já to třeba naprosto chápu a ostatní s tím nic nenadělají, můžou se třeba postavit na hlavu. Takže na OT se těším, jako obvykle ráda s něčím pomůžu, jestli budeš chtít:)). A samozřejmě se těším na těch pár kapitolek Dramione, ještě aby ne :-D

2 cassiopea-black cassiopea-black | Web | 28. července 2013 v 22:34 | Reagovat

zemský ráj to na pohled, asi tak :) je to tam nádherný, jako v pohádce, ano... až mi přijde, jako bych ani nebyla v Čechách xD
taky jsem chtěla k Pravčický bráně a do skalního města, ale matka se bojí výšek, takže nic :(
fotky se povedly :), jsem ráda, že sis to užila
a ta povídka - co dělat, stává se, já to znám, víš, jak to dopadlo s tou mojí slavnou kapitlovkou (cejtíš tam tu ironii, jo? xD) jinak, chápu, že chceš psát momentálně originální tvorbu, já se taky snažim xD ale doufám, že HP nálada se nám zase vrátí :)

3 Rainy Rainy | Web | 28. července 2013 v 23:18 | Reagovat

Jsem moc ráda, že sis tu dovolenou užila. Na těch fotkách to vypadá vážně úžasně, jak řekla Cass - zemský ráj. :D Na takovém místě by se skvěle psalo... Hm, jednou se tam snad podívám. Jo, jednou určitě.
Fotky jsou vážně skvostné. Perfektní. A ten západ slunce - prostě luxusní. Mohla bych je, stejně jako východy, sledovat celé dny. :) A taky ti chci říct, že působíš moc sympaticky.
Co se psaní týče tak mě to moc mrzí. Občas taky nemám Potterovskou náladu, ale když to přijde, většinou si to kompenzuju myšlenkami na knížku. Navíc, po nedávné zkušenosti s uloupením designu, tady nechci zveřejňovat nic, na čem mi doopravdy záleží. Naštěstí mě poslední měsíce drží Harry. Nejdřív ty dva roky od premiéry, za chvíli ty narozeniny... A vůbec, spousta nostalgie. Ale ať už to dopadne jakkoliv, moc se těším na tvé povídky, na všechny. :)

4 Miriam Miriam | Web | 2. srpna 2013 v 10:46 | Reagovat

Wau, závidím. Tak nádherné fotky z úžasných míst, ráda bych se tam také podívala, mám ráda kopce, vyhlídky a skály. Opravdu vydařené fotky, nedivím se, žes fotila jak divá. ;-)

5 harline harline | Web | 22. června 2015 v 3:25 | Reagovat

půjčka online březnice ???

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama