Nevěra za nevěru

9. července 2013 v 21:32 | Denise Brooks |  FF - jednorázovky
K ještě lepší náladě v krásných dnech vám přináším jednu krátkou FF komedii, v hlavní roli Lucius Malfoy a jedna mnou vytvořená postava :D - Sealine (WomanDoctor vděčíme za jméno:)). A protože neustále "někdo" bzuní, že potřebuje v povídce Bellu, ani ona nebude chybět.
Poslední týden spíše píšu temné příběhy, ale ty sem přijdou, až začne pršet ;D. Takže přeju příjemné počteníčko, děkuji za komentáře, kdyby to tak pokračovalo, budu jenom ráda :).

Žánr: komedie
Varováni: 15+ (:D)

~¤~


"To je Sealine, tati, potřebujeme udělat něco do školy, a vzhledem k tomu, že zítra," Draco se zatvářil nesmírně důležitě, "je ta porada…"
"Rád tě poznávám, Sealine, doufám, že se ti u nás bude líbit," usmál se Lucius na nesmělou dívku s blonďatými vlasy, o odstín tmavšími než měla rodina Malfoyů.
"Děkuji," pípla a mile se usmála, přičemž zamrkala řasami. Přestože patřila ke Zmijozelským, chovala se trošičku jako ustrašené kuřátko. Draco byl pohledný mladík, ale jeho otec? To byl jiný šálek kávy. V tu chvíli zadoufala, že ještě bude mít možnost se s ním znovu vidět za to krátké odpoledne, které tu měla strávit. Tenhle dům, už jak se přesvědčila dříve, byl dost velký na to, aby se tu člověk lehko a docela nechtěně ztratil.
Po hodině únavného kreslení složitých obrazců do astronomie, povinných pro všechny, kdo chtějí postoupit do dalšího ročníku, se vydala Sealine na toaletu. Draco jí chtěl cestu na záchod ukázat, ale ona rázně odmítla se slovy, že prohlídku domu už má přeci za sebou. Mladík nad tím neuvažoval, jen mávl rukou a sklopil zrak k mapám.
Sealine tichými krůčky mířila dál a dál do domu. Za chvíli došla do chodby, kterou jí Draco neukázal. Vlastně jen podotkl, že tady už mají kvartýr jeho rodiče.
"Hledáš něco?" ozvalo se za ní a ona sebou polekaně trhla. Lucius se pobaveně usmíval a prohlédl si ji. Na malý okamžik mu pohled spočinul na odhaleném dekoltu, tak dokonalém mládím. Vsadil by se, že když přišla, jeden knoflíček ještě byl zapnutý.
"No, vlastně toaletu," odpověděla s omluvným úsměvem a nervózně přešlápla.
"Nelži," zašeptal ledově a vmžiku byl u ní. Zrychleně dýchala, v očích spatřil nedočkavost a touhu. Rukou jí přejel po holém stehně, načež trochu nadzvedl už tak krátkou károvanou sukni. "Pořád potřebuješ na toaletu?" zeptal se škádlivě a sledoval, jak přivřela oči v očekávaném polibku. Však on jí ještě naučí. Vzal ji tvrdě za zápěstí a zatáhl do nejbližší volné místnosti. Jelikož nesloužila jako ložnice, byl jim k dispozici pouze pracovní stůl.
Ani se neobtěžoval se svlékáním, jediným škubnutím kalhotky povolily a on do ní tvrdě za divokých polibků, vnikl. Silně ho k sobě tiskla, nehty zarývala do zad, jež kryla jen tenká bílá košile. Tiše zasténala a nahnula se dopředu, aby urychlila vyvrcholení. Museli spěchat, každou chvíli by tu někdo mohl přijít a co pak?
"Jsme tady sami," poznamenal, jakmile si všiml, že si vzrušením kousala spodní ret.
"To si myslíš," ozvalo se ze zadní části místnosti, kde stála půlkruhová knihovna. Na křeslo a malý stoleček uvnitř nebylo vidět, ale nemuselo. Tenhle hlas by poznal kdekoli. "Máš průšvih, Luciusi, průšvih!" vřískala radostně osoba za regály knih. Ozvalo se hlasité BUM a byla pryč.
No co naplat, museli dodělat to, co rozdělali. Ačkoli Lucius už tak moc nesoustředěn začal v myšlenkách přemítat, co by mu ta ženská mohla udělat. Určitě to nebude nic pěkného.
**
Sealine hned večer vyrazila zpátky do Bradavic. Narcissa už se vrátila domů od paňmámy, takže se s ní mile pozdravila a popřála šťastnou cestu. "Přijď zase," dodala pak ještě. Vůbec si nevšimla potutelného úsměšku svého manžela, věnovanému pouze Sealine. Poté se samolibě vydal do ložnice, ale na chodbě narazil na Bellu. Žaludek se mu zhoupl.
"Ale, ale… náš známý nevěrník," zavrkala polohlasně. Pravou ruku za zády, jako by snad něco schovávala. "Pořád ti to jen tak nemůže procházet, ale to určitě víš, můj ctěný švagře," zašeptala dramaticky a přitom se pobaveně zachechtala jeho zmatenému pohledu. Oči mu padly na jakési dlouhé černé věci, jež ledabyle držela v ruce. Belatrix přistoupila a Lucius o krok ustoupil. "Snad se mě nebojíš," řekla naoko nevěřícně. "Narcissu nepotěší, když se dozví o tvé další milence. Cožpak se nebojíš, že tě opustí?"
"Co chceš?" zavrčel a zatvářil se vzdorovitě.

"To ale ty moc dobře víš," usmála se laškovně Bella a mrskla lesklým bičíkem o svou dlaň levé ruky. Luciuse zachvátil strach. Rituál, který se opakoval pokaždé, když podvedl svou manželku, tady byl zas. Velmi neochotně Bellu následoval do její postranní ložnice. "Po tomhle už si s žádnou děvkou nic nezačneš," oznámila mu cestou, a kdyby nepoužila kouzlo, jež zarazilo, aby je kdokoli mohl slyšet, ještě dlouho poté by se chodbami ozýval krákoravý smích Belatrix Lestrangeové a možná i tiché skučení jednoho nenapravitelného sukničkáře.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 WomanDoctor WomanDoctor | 9. července 2013 v 23:10 | Reagovat

WomanDoctor je milostivá, tohle není poslední jméno, co si od ní Deniss vyžádala :33. A ano, "někdo" bzuní, že chce Bellu? To já s Cass určitě nebudem, že ne ? O:) :-D
Povídka mě sama od sebe dostala :'D ! "Máš průšvih, Luciusi, průšvih!" :'DD To je prostě něco :-D . A taky nadržený Lucius a následně umučený bičíkem (narážka na ehm-ehm) :-D . Chudák Draco, co to má za otce :-D .
I když čtu tu povídku podruhé, pořád se tu válím smíchy xDD. Při představě, že to Lucius dělá na stole..ehm.. :-D
Prodlužovat to už nebudu - bezkonkurenční povídka ! Konečně zase humorná od tebe :-D

2 Rainy Rainy | Web | 10. července 2013 v 8:14 | Reagovat

Hahá :D Ten konec byl super. Nemám ráda Luciuse, takže je jen dobře, když si ho někdo vezme do parády. A fakt, že je to Bella, i když ji taky zrovna nijak zvlášť nemusím, si nechám líbit, protože si myslím, že by nikdo nedal tak dobře za vyučenou.
Jen je mi líto Ciss. Když si představím, že chudinka vůbec nic neví. Má manžela záletníka a její sestra ho pravidelně po každém takovém zážitku mlátí. A Draco taky. :D Chudák, vždyť je to jeho spolužačka.
Skvěle napsáno. :D A strašně moc mě rozesmála, za což ti děkuju. Temné příběhy jsou fajn, ale občas se lidé prostě potřebujou smát.
Jinak palec nahoru pro WomanDoctor, to jméno je super. :)

3 Cassiopea Black Cassiopea Black | 10. července 2013 v 14:54 | Reagovat

tohle je prostě super dílko xD hrozně se mi líbilo, ale to už víš xD četla jsem si ho znova a znova jsem se musela smát, naštěstí ale mě teď už nechytila ta náhlá potřeba povídky s párem Bella/Lucius (vidíš, co se mnou děláš? :D), což je jediný štěstí, protože nevim, co bych dělala, když mam čas jen chvíli xD
ano, jméno je skvělý, lepší než to původní :) a ta Bella tam, ta je taky bezkonkurenční, úplně to vidim - ona, Luc a bič xDD no, dobře, to už sem se dostala někam jinam xD...
mimochodem, WomanDoctor má pravdu, vůbec nevim, kdo by tě to mohl pořád otravovat s Bellou :D my určitě ne xD

4 Snapeova a ♥♥Veronika♥♥ - Píše Snapeova Snapeova a ♥♥Veronika♥♥ - Píše Snapeova | Web | 11. července 2013 v 13:11 | Reagovat

No, opravdu jsem se zásmála. Luci si užije a Bella ho za to trestá, to by mě nenapadlo :DD Moc pěkný )

5 nel-ly nel-ly | Web | 14. července 2013 v 14:13 | Reagovat

tohle by teda klidně mohlo bejt delší... chudák Lucík o_o ten konec byl fakt skvělej :D i když ten Bellyn všířskot mi připoměl šestej film a sécnu v Doupěti, z který mám osypka :-X

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama