Srpen 2013

Konec jedné kapitoly

23. srpna 2013 v 23:12 | Denise Brooks
Ahoj :),

myslím, že právě teď nadešel ten správný čas. Před chvilkou jsem myslela, že to prostě nechám na jindy, protože jsem už po dnešku unavená, ale nějak to přešlo a já vím, že právě teď je ta chvíle - uzavřít jednu kapitolu a začít novou. Možná to je mou dnešní skvělou náladou, možná jen pocitem. Ale tak jsem se rozhodla.

Tento blog mi toho tolik dal. Možnost zveřejnit svou občas ne zrovna profesionální tvorbu, taky díla, na která jsem byla později pyšná. A třeba doteď jsem :). A taky jsem se seznámila s fajn lidma. Někteří byli jen takový štěk do mého života, ale někteří dosud přetrvávají mými přáteli. Oh, vy víte, o kom mluvím! Netřeba rozebírat...:)

Tolik chvílí, pocitů, nálad, které jsem proživala během psaní povídek, článků, to všechno blog vnímal. Ať už to byly doby nezměrné radosti a štěstí, tak i depresivní nálady, které se odrážely v temných povídkách s tragickými konci.
Ti, co píšou, určitě ví, o čem mluvím :).

Takže.. další odstavec na písmeno T xD. Snažím se o chvíli napětí, ale ty mi zrovna dvakrát nejdou. Nebudu to zbytečně prodlužovat. ZDE je moje adresa na nový blog, ode dneška vás to přesměruje pokaždé na ten nový, ale tento samozřejmě nechávám. Památky se přeci nebourají:).
Ádie, v příštím článku už na nové stránce!

5.kapitola (Konec)

20. srpna 2013 v 19:13 | Denise Brooks |  Blíž než kdy dřív
Přátelé, je tady poslední kapitola! U nás celý den leje a leje a já nemám kromě civění na telku a sezení u kompu co jiného dělat, tak jsem dopoledne tuhle povídku dokončila.
Možná i vy vzhledem k chladnému počasí usednete ke svým miláčkům a třeba ke mně kouknete :') :D. Příští článek už by mohl směrovat na nový blog;). Děkuji všem za pochvaly, poznámky, názory k této mé první a zároveň asi poslední Dramione! Ať už jste komentovali každou kapitolu nebo vůbec, přeju příjemné počteníčko! :)

~¤~

Průběh předchozích dní

18. srpna 2013 v 11:15 | Denise Brooks |  Amatérské focení
Zdravím! :)

Protože nepíšu, ani nic nepřidávám, komentáře taky nic moc, tak jsem se rozhodla vám sem hodit pár fotek. Byla u nás na dva dny(středa,čtvrtek) sestřenka, takže jsme pořád něco dělali, neboť ona patří k dětem, které nedají ani minutu pokoj. Doslova.
Počasí nám naštěstí přálo, takže jsem stihli všechno, co jsme chtěli. Včetně procházky, opíkání párků, ale i večerního táboráku.
Předem musím opozornit, že 3 fotky jsou foceny mobilem, tak ta kvalita pokulhává, ale i tak jsem se je snažila upravit ;).

~¤~

4.kapitola

14. srpna 2013 v 11:55 | Denise Brooks |  Blíž než kdy dřív
Tralala, mám tady další kapitolu, kterou jsem dala dohromady dneska dopoledne. Jojo, přinutila jsem se. Baví mě to čím dál méně, ale Dramione dopíšu. Asi vás příště čeká poslední kapitola a pak bych mohla začít s novým blogem. Ta jediná povídka mě pořád ještě drží od origoš tvorby. Hezké počtení, snad to "flákání psaní" v povídce nepůjde moc vidět.

~¤~

Realita volá fantazii

11. srpna 2013 v 19:30 | Denise Brooks |  Různé..
V druhé části článku se text týká tohodle blogu;).
Takové vylití všech pocitů. Znáte ten pocit, kdy se na celé dny uzavíráte v knihách, ztrácíte v příbězích a třeba i nějaký ten čas přemýšlíte nad jedním filmem? Když vás náhodou okolí vytrhne do reality, reagujete podrážděně. Ach ano, za celé prázdniny mi počasí dopřálo trochu klidu a pobyt pouze ve svém vlastním pokoji. Dopřálo mi se zase uzavřít plně do sebe, nevnímat okolní svět. Taková jsem já, dokážu to. A přece jenom když mě někdo vytáhne ven, musím něco jiného dělat, hlavu permanentně v oblacích. Nejde to ovládnout. Na jednu stranu to miluju. Miluju, když v té špatné náladě mě povzbudí psaný svět, jiní lidé - neexistující lidé. Ale na druhou se peskuju, že tohle není skutečný život. Snít - hloupě, naivně.
Poprvé jsem za celou dobu přečetla celou knížku v kompu. Nemám to ráda, když musím civět do obrazovky, ale nešlo se odtrhnout. A 600 stránek jsem přečetla za ani ne 3 dny. Pozor, tohle je pokrok, protože já čtu pomalu. Ačkoli čtu poměrně hodně, prostě čtu pomalu. Zaujal měl jak celý román, tak neodolatelný multimilionář pan Gray. Tiše, já vím, co si někteří myslíte. Někteří možná tušíte, o jakém díle to tu mluvím, ale já nechci slyšet váš názor na úchylné psaní xD.


Teď trochu odbočím. Za ty dny jsem vůbec nepsala. Ani čárku. A vím, že až přijde nálada, bude to jedině OT. Fan fiction mě chytá je v určitou dobu, bohužel. Přece vás nebudu trýznit tím, že nenapíšu vůbec nic, ne? xD
A tak jsem za poslední týdny přemýšlela, zejména přes prázdniny, kdy mi tahle myšlenka proběhla hlavou. Zpočátku v červenci, ale nějak jsem ji odsunula do pozadí s jistotou, že se kamsi vytratí. Jenže nevytratila. Ukazuje růžky, tentokrát na mě skoro křičí. Nebudu vás tedy napínat až do konce
srpna, kdy jsem se vám to rozhodla říct. Jenže pak se příliš rychle všichni rozutečou, a já si sama myslím, že bych měla začít už před měsícem září. Začnu chodit totiž na střední, jak jsem vám už v předchozích článcích říkala a tak nějak začínám novou etapu života. Noví kamarádi, nová škola, noví lidé. Myslím, že i nová já. Přeci jenom se mé chování za ty dva roky trochu změnilo, alespoň lidé z mého okolí mají takový názor. Prostě, rozjíždím nový blog. Takové pokračování tohoto, akorát více povídek originální tvorby, ale najdete tam i místečko pro fan fiction :). Více článků, názorů, recenzí, fotek a tak dále ;).
Název zatím neprozradím, ale s jistotou vám můžu říct, že to bude pořád stejný koutek fantazie, nadsázky a mého naivního světa.
Snad jsem vás moc nepolekala. Očekávám, že ztratím nějaké ty čtenáře, mrzí mě to asi ze všeho nejvíc, ale je to moje rozhodnutí. Navíc, po celé ty dva roky, co tento blog vlastním se většina návštěvníků promíchala, někteří zmizeli, jiné to asi přestalo bavit. Ti věrní vždycky zůstali. Myslím, že se zas tolik nezmění. Pro mě je důležitý ten pocit.


3.kapitola

7. srpna 2013 v 18:51 | Denise Brooks |  Blíž než kdy dřív
Čao!

Tak předchozí komentáře teda nic moc.. ale i tak jsem ráda za ty, co tam jsou :). Horka mě začínají docela štvát, ještě k tomu když v takovém parnu musíte do města!
Myslím že zrovna včera jsem začala psát jednu OT, tak se uvidí, co z toho vzejde, jestli to vůbec kdy zveřejním. Zprvu bych ale chtěla dokončit tohle Dramione, tak vkládám další kapitolu a v dohledné době se budu snažit nějakou zase napsat. Nic dlouhého, tahle je spíš krátká, ale delší to nejde ;).

~¤~

2.kapitola

3. srpna 2013 v 22:59 | Denise Brooks |  Blíž než kdy dřív
Dva dny a tolik komentářů, ale vsadím se, že polovina z nich tu povídku ani nečte (Teď myslím ty nové). Nic proti, já jen okomentovala jejich články, které mě zajímaly a jim asi bylo trapné neokomentovat nic mně. No, radši moc nemluvím, nejsem zrovna příjemná. Být na druhé straně zeměkoule by teď bylo přínosem.
Zároveň ale děkuju všem věrným, že jste napsali, takové komentíky vždycky potěší :). A nebojte, co se týče toho, co chystám. Snad to budete brát stejně pozitivně jako já.
Jak ji teď tu vkládám, uvědomuju si, jak moc je krátká. Příště to bude lepší, snad.

~¤~

1.kapitola

1. srpna 2013 v 18:06 | Denise Brooks |  Blíž než kdy dřív
Nechce se mi nic. Nepíšu, nepřidávám, jen poslouchám hudbu, téměř ani nepřemýšlím. Zvláštní to období.
Konečně jsem doupravila, byť trochu podivně, konec 1.kapitoly a rozhodla jsem se k jejímu uveřejnění. Možná jste si již všimli krásného blendu, s kterým mi opět pomohla Pen :).
Snad se to bude dát číst. Moc mě to nebaví a to ještě nevíte, nad čím přemýšlím. Hezké počtení.

~¤~